Treść z Zawartość powroty-regiony-kujawsko-pomorskie .

PUP Grudziądz - Nabór wniosków o staż dla osób poniżej 30. r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu ogłasza nabór wniosków o organizację stażu w ramach projektu pt. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w Grudziądzu i powiecie grudziądzkim (IV)".

PUP Grudziądz - Nabór do projektu pn. "Od Aktywizacji do Zatrudnienia"

Grudziądzkie Centrum Caritas im. Błogosławionej Juty w partnerstwie z Powiatowym Urzędem Pracy w Grudziądzu realizują projekt pn. "Od Aktywizacji do Zatrudnienia".

Rekrutacja personelu na rynku pracownika

W ostatnim czasie w Polsce sporo mówi się o tzw. rynku pracownika, co w praktyce oznacza, że nie pracodawcy, ale pracownicy mogą być bardziej wymagający w podejmowaniu decyzji dla kogo pracować.

PUP Bydgoszcz - Nabór wniosków o staż

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy informuje, że od 27 sierpnia 2018 roku do 31 sierpnia 2018 roku prowadzony będzie nabór wniosków o organizację staży dla osób bezrobotnych ze środków Funduszu Pracy.

PUP Bydgoszcz - Targi Pracy Offerty 2018

Porozumienie Bydgoskich Biur Karier 15 listopada 2018 roku organizuje 13. edycję Targów Pracy Offerty 2018.

PUP Bydgoszcz - Refundacja kosztów doposażenia lub wyposażenia stanowiska pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy zaprasza do składania wniosków o refundację z Funduszu Pracy kosztów doposażenia lub wyposażenia 90 stanowisk pracy.

PUP Bydgoszcz - Nabór wniosków o finansowanie kształcenia z KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców w roku 2018 ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

PUP Bydgoszcz - "Spotkanie z przedsiębiorczością - jak założyć i rozwinąć wlasną firmę"

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego 26 stycznia 2018 r. w godz. 10.00-12.30 zaprasza na cykliczne „Spotkanie z przedsiębiorczością - jak założyć i rozwinąć własną firmę".

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?