Powrót

MUP Płock - Nabór wniosków na szkolenia indywidualne, egzaminy, studia podyplomowe

Miejski Urząd Pracy w Płocku z dniem 8.02.2017 r. ogłasza nabór wniosków o skierowanie na szkolenie wskazane przez osobę uprawnioną (szkolenia indywidualne), sfinansowanie kosztów egzaminu lub uzyskania licencji oraz dofinansowanie kosztów studiów podyplomowych w ramach środków Funduszu Pracy.

Osoby ubiegające się o kurs kwalifikacji wstępnej bądź kwalifikacji wstępnej przyspieszonej do kategorii C, C+E, D prawa jazdy, muszą posiadać zdany egzamin państwowy na prawo jazdy danej kategorii.

Formularze wniosków można pobierać osobiście w Miejskim Urzędzie Pracy w Płocku, ul. 3 Maja 16, pokój 216-217 lub ze strony internetowej w zakładce: Druki i dokumenty do pobrania.

Szczegółowe informacje udzielane są w siedzibie Centrum Aktywizacji Zawodowej Miejskiego Urzędu Pracy w Płocku, ul. 3 Maja 16 - pokój 216-217 (II piętro) lub telefonicznie 24 367-18-66/11.

W/w wnioski rozpatrywane będą zgodnie z kolejnością ich wpływu w terminie 30 dni od dnia ich złożenia do limitu wysokości posiadanych środków finansowych przeznaczonych na realizację zadania.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku, 10.02.2017


Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?