PUP Nysa - Dotacje na założenie firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie ogłasza nabór wniosków o jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

PUP Rawa Mazowiecka - Spotkanie informacyjne

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej informuje, że w dniu 29.03.2017 r. o godz. 10.00 organizuje spotkanie informacyjne dla osób bezrobotnych planujących podjęcie własnej działalności...

PUP Bydgoszcz - Spotkania informacyjne dotyczące założenia własnej firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy informuje, iż obsługa dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej realizowana jest w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Bydgoszczy, ul. Toruńska 147, na...

PUP Bydgoszcz - Nabór wniosków o staż

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy informuje, że 17 stycznia 2017 roku rozpoczyna się nabór wniosków o organizację staży dla osób bezrobotnych.

PUP Bydgoszcz - Prace interwencyjne

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy od 17 stycznia 2017 roku rozpoczyna nabór wniosków o skierowanie osób bezrobotnych do wykonywania pracy w ramach prac interwencyjnych.

Kariera IT - spotkanie branży informatycznej we Wrocławiu

Już 11.02.2017 r. zaczynamy kolejny cykl spotkań branży informatycznej Kariera IT. Pierwsze wydarzenie odbędzie się we Wrocławiu w Ibis Styles Wrocław Centrum (pl. Konstytucji 3 Maja 3). Udział...

PUP Bydgoszcz - Punkt Wspierania Samozatrudnienia

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy informuje, że Punkt Wspierania Samozatrudnienia w dotychczasowej formie przy ulicy Mennica 6 funkcjonował tylko do dnia 11.01.2017 r. włącznie.

PUP Ostrołęka - Nabór na szkolenia POWER

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce informuje o naborze wniosków na szkolenia w ramach projektu pn. "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w mieście Ostrołęka i powiecie ostrołęckim (II)".

PUP Ostrołęka - Rozpoczęcie realizacji POWER 2017

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce informuje o realizacji projektu pn. "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w mieście Ostrołęka i powiecie ostrołęckim (II)".

Dołącz do Wielkiej Wymiany Kontaktów!

Zapraszamy na spotkania szkoleniowo-networkingowe ponad 100-osobowych grup przedsiębiorczych kobiet!

PUP Ostrołęka - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce zaprasza pracodawców do składania wniosków o sfinansowanie szkoleń w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

PUP Ostrołęka - Bon na zasiedlenie

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce informuje o naborze wniosków o bon na zasiedlenie.

PUP Ostrołęka - Nabór wniosków o staż

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce zaprasza pracodawców zainteresowanych organizacją staży dla bezrobotnych do składania wniosków.

PUP Ostrołęka - Prace interwencyjne

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce zaprasza pracodawców zainteresowanych organizacją prac interwencyjnych dla bezrobotnych do składania wniosków o ich organizację.

PUP Jarosław - Usługi i instrumenty rynku pracy realizowane w 2017 r.

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu informuje, że w 2017 roku ze środków Funduszu Pracy będą finansowane następujące usługi i instrumenty rynku pracy:

PUP Jarosław - Roboty publiczne

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu ogłasza nabór wniosków o organizację robót publicznych ze środków Funduszu Pracy.

PUP Jarosław - Bon na zasiedlenie

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie dla osoby bezrobotnej do 30. roku życia.

PUP Jarosław - Staż dla osób bezrobotnych do 30. r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu prowadzi nabór wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu dla osoby bezrobotnej do 30. roku życia w ramach projektu POWER (III).

PUP Jarosław - Nabór wniosków o staż - RPO WP (III)

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu ogłasza nabór wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu dla osób bezrobotnych w ramach projektu RPO WP (III).

WUP Lublin - 40 mln dla osób młodych do 30. roku życia z PO WER 2014-2020

Osoby młode w ramach PO WER będą mogły liczyć na szeroki wachlarz wsparcia, w postaci doradztwa zawodowego, szkoleń dopasowanych do własnych potrzeb oraz płatnych staży, dzięki którym zdobędą nowe...

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?