PUP Będzin - Program pn. "Absolwent"

W okresie od 14 listopada do 16 grudnia br. w szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Będzińskiego odbywają się spotkania z doradcami zawodowymi Powiatowego Urzędu Pracy w ramach projektu...

PUP Będzin - Dotacje na założenie firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie prowadzi nabór wniosków o przyznawanie jednorazowo środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej w wysokości 23 000 zł.

PUP Będzin - Konkurs pn. "Praktykodawca Roku Województwa Śląskiego"

Uniwersytet Śląski w Katowicach organizuje konkurs "Praktykodawca Roku Województwa Śląskiego". Zgłoszeń do konkursu mogą dokonywać studenci, absolwenci, instytucje i urzędy publiczne, a także sami...

PUP Pleszew - Projekt pn. "Sztuka wyboru"

W ramach projektu przewidziano proces 4-miesięcznej aktywizacji zawodowej młodych wychowanków pieczy zastępczej (do 12 miesięcy od opuszczenia instytucji pieczy zastępczej).

PUP Pleszew - Projekt pn. "Twoje kwalifikacje - twoja przyszłość"

Celem projektu jest pomoc szkoleniowa skierowana do osób zgłaszających z własnej inicjatywy potrzebę podniesienia kompetencji zawodowych dzięki pozyskaniu nowych kwalifikacji.

PUP Pleszew - Projekt pn. "Aktywny na rynku"

Celem projektu jest podniesienie zdolności do zatrudnienia 176 osób w wieku 18-29 lat, z powiatów: jarocińskiego, kaliskiego, kępińskiego, krotoszyńskiego, ostrowskiego, ostrzeszowskiego i...

PUP Jarocin - Projekt pn. "Twoje kwalifikacje - Twoja przyszłość"

Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie zaprasza do udziału w projekcie pn. "Twoje kwalifikacje - Twoja przyszłość".

PUP Jarocin - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie informuje, że otrzymał dodatkowe środki z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców w 2016 r.

PUP Jarosław - Dotacje na założenie firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu informuje, że do 21 grudnia 2016 r. przyjmuje wnioski o przyznanie bezrobotnemu jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej w kwocie do 22 000 zł.

PUP Mogilno - Bezpłatne kursy językowe

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego we współpracy ze Szkołą Języków Obcych „Target" w Mogilnie realizuje projekt, w ramach którego organizowane będą bezpłatne kursy języka...

PUP Białystok - Projekt dla osób nieaktywnych zawodowo

Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe oraz Ośrodek Szkolenia Kierowców FALCAR zapraszają do udziału w projekcie „Aktywizacja społeczno-zawodowa osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem...

PUP Kołobrzeg - Bon na zasiedlenie

Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu informuje, że posiada środki na sfinansowanie bonu na zasiedlenie dla osoby bezrobotnej do 30. roku życia.

PUP Białystok - Grupowe porady zawodowe

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku przedstawia plan porad grupowych przewidzianych do realizacji w I kwartale 2017 roku.

PUP Rybnik - Wypłata świadczeń

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku informuje, że realizacja wypłaty świadczeń w grudniu nastąpi 14.12.2016 r.

PUP Rybnik - Plan zajęć grupowych

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku informuje, że jest już dostępny plan zajęć grupowych w ramach poradnictwa zawodowego w I kwartale 2017 r.

PUP Rybnik - Nabór na staż we Włoszech

Żorska Izba Gospodarcza i Powiatowy Urząd Pracy w Żorach zapraszają do udziału w projekcie „Mobilność ponadnarodowa w moją przyszłość” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój...

PUP Brzesko - Nabór wniosków na projekty związane z realizacją programów przekwalifikowania pracowników

Od 5 grudnia 2016 r. trwa nabór wniosków na projekty związane z realizacją programów przekwalifikowania pracowników i wsparcia w tym zakresie pracodawców.

PUP Białystok - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku informuje, że są już dostępne informacje nt. priorytetów wydatkowania środków KFS w roku 2017.

PUP Szczytno - Rekrutacja pracowników do zakładu produkcyjnego

N.E.T. WOOD Sp. z o.o. - wiodący polski producent i dystrybutor drewnianych komponentów konstrukcyjnych poszukuje pracowników do nowo otwartego Zakładu Produkcyjnego w Wielbarku.

PUP Szczytno - Dotacje na założenie firmy

Jesteś fachowcem w swojej dziedzinie i masz pasję, która może stać się Twoją pracą?

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?