PUP Tarnobrzeg - Konferencja dla przedsiębiorców pn. „Uwarunkowania rozwoju przedsiębiorczości w regionie tarnobrzeskim”

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców na konferencję poświęconą zwiększeniu potencjału rozwojowego firm w regionie tarnobrzeskim.

UP Gdańsk - Dojrzałość w cenie! Nawet 25 000 zł dofinansowania dla pracodawców

Gdański Urząd Pracy zachęca pracodawców do inwestowania w dojrzałych pracowników - bezrobotnych powyżej 50. i 60. roku życia. W zamian oferuje atrakcyjne dofinansowanie do części kosztów...

PUP Kraśnik - Nabór na szkolenia zawodowe w ramach RPO

Powiatowy Urząd Pracy w Kraśniku prowadzi nabór na szkolenia zawodowe w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.

PUP Kraśnik - Wznowienie naboru wniosków na szkolenia indywidualne i bony szkoleniowe

Powiatowy Urząd Pracy w Kraśniku z dniem 14.03.2018 r. wznowił nabór wniosków o skierowanie na szkolenie w ramach szkoleń indywidualnych oraz bonu szkoleniowego.

UP Gdańsk - Organizujesz staż? Teraz czekają na ciebie dodatkowe korzyści

"Doświadczenie z Plusem" oraz "Staż z Bonusem" to tytuły dwóch nowych projektów Gdańskiego Urzędu Pracy kierowanych do przedsiębiorców. Oba stanowią połączenie dwóch dobrze znanych im form wsparcia...

PUP Poznań - Projekt pn. "Pożyczki na kształcenie"

Rusza kolejny nabór do uczestnictwa w projekcie pn. "Pożyczki na kształcenie", w ramach którego można sfinansować szkolenie lub studia podyplomowe oraz uzyskać do 25 proc. umorzenia.

MUP Olsztyn - Program specjalny pn. „Wracam na rynek pracy”

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie rozpoczął realizację programu specjalnego pn. „Wracam na rynek pracy".

PUP Katowice - Konkurs "Mikroprzedsiębiorca Roku 2017"

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach zaprasza do udziału w konkursie. Zostań Mikroprzedsiębiorcą Roku 2017 i wygraj 40 000 zł!

PUP Katowice - „Doradcy Podatkowi Niepełnosprawnym"

Do 26 kwietnia we wtorki i czwartki w godzinach od 9.00 do 15.00 doradcy podatkowi ze Śląskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych będą prowadzili bezpłatne konsultacje z zakresu ulg i...

PUP Wyszków - Zezwolenia na pracę sezonową

Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie przedstawia zasady ubiegania się o zezwolenie na pracę sezonową cudzoziemca.

PUP Wyszków - Aktywizacja osób w wieku 30 lat i powyżej

Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie informuje, że w 2018 roku kontynuuje realizację projektu pn. „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i powyżej pozostających bez pracy w powiecie wyszkowskim (II)".

PUP Wyszków - Staż w ramach projektu RPO WM 2018

Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie informuje o naborze wniosków na staż w ramach projektu RPO WM 2018.

PUP Krosno Odrzańskie - Pracodawco, zorganizuj staż lub skorzystaj z prac interwencyjnych!

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim zaprasza pracodawców do współpracy w zakresie organizacji staży w firmie lub skorzystania z prac interwencyjnych.

PUP Ząbkowice Śląskie - Spotkanie informacyjno-rekrutacyjne

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich zaprasza 9 kwietnia 2018 roku o godz. 11.30 na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z agencją pracy Promedica Care Sp. z o.o., która poszukuje osób na...

PUP Września - Nabór wniosków na staże w ramach projektu POWER

Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni ogłasza nabór wniosków o zorganizowanie stażu w ramach projektu "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie wrzesińskim (IV)".

PUP Września - Nabór wniosków na staże w ramach projektu WRPO

Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni ogłasza nabór wniosków o zorganizowanie stażu w ramach projektu "Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy w powiecie wrzesińskim (IV)".

85 tys. zł na własny biznes - rusza nabór wniosków

Lokalna Grupa Działania Puszcza Knyszyńska ogłosiła konkurs na dotacje na założenie własnej firmy. Kwota dofinansowania to aż 85 tys. zł.

PUP Szczecin - Pracodawco! Jedna wizyta - sprawa załatwiona

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie dla usprawnienia obsługi oraz skrócenia czasu oczekiwania na wydanie zezwolenia/przedłużenie na pracę sezonową zachęca do składania wniosków dotyczących...

PUP Białystok - Dotacje na założenie firmy dla osób powyżej 30. r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku z dniem 19 marca 2018 r. wznowił rekrutację wniosków o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej.

PUP Brzesko - Aktualne oferty stażu dla osób bezrobotnych

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku zaprasza do zapoznania się z aktualnymi ofertami stażu zamieszczonymi w Centralnej Bazie Ofert Pracy.

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?