PUP Oleśnica - Zmiany w Ustawie o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych

1 października 2017 r. wchodzi w życie Ustawa z 16 listopada 2016 r. o zmianie ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych oraz niektórych innych ustaw.
Jej głównym celem...

PUP Oleśnica - Dodatkowe środki Funduszu Pracy na realizację programu aktywizacji zawodowej bezrobotnych powyżej 30. r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy pozyskał dodatkowe środki Funduszu Pracy w kwocie 144,3 tys. zł z rezerwy ministra na realizację programu aktywizacji zawodowej bezrobotnych, powyżej 30. roku...

PUP Oleśnica - Zmiany w rejestracji oświadczeń dla cudzoziemców

Od 1 września 2017 r. powiatowe urzędy pracy nie rejestrują oświadczeń o zamiarze powierzenia wykonywania pracy cudzoziemcowi przewidujących wykonywanie pracy przez cudzoziemca po 31 grudnia 2018 r.

PUP Oleśnica - Chcesz szybko powrócić na rynek pracy? Nie czekaj - odwiedź nas już dziś!

Doradcy zawodowi zapraszają wszystkie zainteresowane osoby bezrobotne i poszukujące pracy do korzystania z bezpłatnej pomocy w aktywnym poszukiwaniu pracy.

PUP Jarosław - Partnerstwo Lokalne w powiecie jarosławskim - konferencja 27 września 2017 r.

Powiat Jarosławski i Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu są inicjatorami „Partnerstwa Lokalnego na rzecz ożywienia społeczno-gospodarczego i aktywizacji rynku pracy w powiecie jarosławskim".

PUP Ząbkowice Śląskie - Nabór wniosków pracodawców o przyznawanie środków z KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z KFS na sfinansowanie działań na rzecz kształcenia ustawicznego pracodawców i pracowników.

PUP Nysa - Nabór wniosków na szkolenia finansowane z KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawcy.

PUP Włocławek - Dotacje na założenie własnej firmy dla osób powyżej 30. roku życia

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku informuje, że osoby powyżej 30. roku życia chcące skorzystać z dotacji na założenie własnej firmy, mogą skorzystać z projektów urzędu.

PUP Jelenia Góra - Nabór wniosków o staż

Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze prowadzi nabór wniosków o staż w terminie 18 września - 13 października 2017 r.

PUP Szamotuły - Rejestracja oświadczeń

Z powodu ogłoszenia Ustawy z dnia 20.07.2017 r. o zmianie Ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, która wchodzi w życie w dn. 1 stycznia 2018 r., informujemy, iż od 1 września...

PUP Szamotuły - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach ogłasza uzupełniający nabór wniosków o przyznanie środków na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawcy z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego na rok 2017.

PUP Suwałki - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach informuje, że od 27.09.2017 r. do 28.09.2017 r. będzie przyjmował wnioski pracodawców o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców...

UP m.st. Warszawa - Spotkanie z pracodawcą

Urząd Pracy m.st. Warszawy oraz "SPOŁEM" WSS Warszawa Wola zapraszają na giełdę pracy w dniu 11.10.2017 w siedzibie Urzędu Pracy m.st. Warszawy przy ul. Grochowskiej 171B.

PUP Milicz - PROMEDICA 24

Przedstawiciel firmy PROMEDICA 24 będzie pełnić dyżur w dniu 17.10.2017 r. w godz. 10.00-13.00 w pok. 1.3a.

PUP Milicz - Ogólnopolski Tydzień Kariery

Dyrekcja i pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Miliczu oraz Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Miliczu serdecznie zapraszają osoby bezrobotne i poszukujące pracy zarejestrowane w tutejszym...

PUP Zabrze - Projekt zewnętrzny „Zostań mistrzem w swoim zawodzie”

Towarzystwo ALTUM Programy Społeczno-Gospodarcze oraz Cech Rzemiosł Różnych w Bytomiu zapraszają do udziału w projekcie pn. „Zostań mistrzem w swoim zawodzie”.

PUP Zawiercie - Targi bezpiecznej pracy w Polsce i za granicą

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu zaprasza wszystkich mieszkańców Zawiercia i powiatu zawierciańskiego na "Targi bezpiecznej pracy w Polsce i za granicą".

PUP Żory - Uchwała antysmogowa

Od 1 września 2017 r. na terenie całego województwa śląskiego obowiązują nowe przepisy antysmogowe. Od tego też czasu nie można stosować węgla brunatnego, mułów i flotokoncentratów oraz biomasy...

PUP Żory - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach ogłasza kolejny nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków z KFS na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego, o których mowa w art. 69a ust. 2 pkt 1...

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?