PUP Gorzów Wielkopolski - Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim informuje o trwającym naborze wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy.

PUP Gorzów Wielkopolski - Prace interwencyjne

Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim informuje o trwającym naborze wniosków o organizację prac interwencyjnych.

PUP Dębica - Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy ogłasza nabór wniosków od podmiotów prowadzących działalność gospodarczą o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego...

PUP Dębica - Nabór wniosków o staż dla osób do 29. r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy przypomina o trwającym naborze wniosków o zorganizowanie stażu w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie dębickim (III)”.

PUP Bydgoszcz - Szkolenia w trybie grupowym

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy informuje, iż rozpoczynają się zapisy na kolejne szkolenia grupowe.

PUP Będzin - Mobilny Punkt Informacyjny funduszy EFS

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie oraz Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sosnowcu zapraszają do skorzystania z Mobilnego Punktu Informacyjnego.

PUP Będzin - Szkolenia indywidualne

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie ogłasza w terminie: 8.05.2017 r. - 19.05.2017 r. nabór wniosków o skierowanie na szkolenie wskazane przez osobę bezrobotną (szkolenie indywidualne).

PUP Szczecinek - Program pn. „Stabilne zatrudnienie - osoby niepełnosprawne służbie publicznej”

Zachodniopomorski Oddział Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Szczecinie zaprasza do udziału w programie: „Stabilne zatrudnienie - osoby niepełnosprawne służbie publicznej".

PUP Szczecinek - Nabór na bezpłatne kursy

Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP w Szczecinku prowadzi nabór na bezpłatne kursy.

PUP Piła - Projekt pn. „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy w powiecie pilskim (III)"

Powiatowy Urząd Pracy w Pile informuje, że w okresie 1.01.2017 r. - 31.12.2017 r. realizowany jest projekt „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy w powiecie pilskim (III)".

PUP Ciechanów - Nabór wniosków na szkolenia

Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie informuje o trwającym naborze wniosków o finansowanie wybranego szkolenia ze środków Funduszu Pracy.

PUP Ostrołęka - Bony na zasiedlenie

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce informuje o naborze wniosków o bon na zasiedlenie.

PUP Krosno - Projekt pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie krośnieńskim (III)”

Jesteś młody, aktywny, szukasz zatrudnienia lub samozatrudnienia? Zapraszamy do udziału w projekcie pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie krośnieńskim (III)".

PUP Wołomin - Rekrutacja do projektu „Staże drogą do zatrudnienia na otwartym rynku pracy”

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego 1 kwietnia rozpoczęła rekrutację do projektu „Staże drogą do zatrudnienia na otwartym rynku pracy”.

PUP Wołomin - Konsultacje z doradcą zawodowym przez Skype

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, od 24 kwietnia br. Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Warszawie wprowadza nową usługę – konsultacje zawodowe przez Skype.

PUP Wysokie Mazowieckie - Oferta pracy sezonowej

Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie realizuje rekrutację w ramach sieci EURES - praca sezonowa w Holandii.

PUP Rybnik - Projekt pn. „(Nie) pełnosprawni w swojej firmie”

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju Sp. z o.o. zaprasza do udziału w projekcie pn. „(Nie)pełnosprawni w swojej firmie” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego...

PUP Rybnik - Aktualizacja planu zajęć grupowych

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku informuje o aktualizacji planu zajęć grupowych w ramach poradnictwa zawodowego w II kwartale 2017 r.

PUP Rybnik - Projekt pn. „Klub Kobiet Aktywnych, czyli sukces w szpilkach”

Stowarzyszenie LYSKOR wraz z Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS zapraszają do udziału w projekcie pn. „Klub Kobiet Aktywnych, czyli sukces w szpilkach”, w ramach Regionalnego Programu...

PUP Rybnik - Bezpłatne kursy zawodowe

Ośrodek Szkolenia Zawodowego Ochotniczych Hufców Pracy w Wodzisławiu Śląskim za pośrednictwem tutejszego urzędu zaprasza na bezpłatne kursy zawodowe.

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?