PUP Tczew - Harmonogram zajęć

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie zaprasza na zajęcia z zakresu poradnictwa grupowego.

PUP Tczew - Spotkanie rekrutacyjne - Laminiarz

Firma Admiral Boats poszukuje osób chętnych do przyuczenia w zawodzie laminiarz. Spotkanie odbędzie się 12.12.2016 r. w siedzibie urzędu.

PUP Tczew - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie informuje, że nabór wniosków w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego zostaje przedłużony do 9.12.2016 r.

PUP Gdańsk - Ostatni dzwonek na skorzystanie z dotacji na własny biznes

Myślisz o własnej firmie i masz na nią pomysł, ale nie za bardzo wiesz, skąd wziąć fundusze na start? Jeżeli tak, to do 15 grudnia możesz skorzystać z naszej usługi, dotacji na rozpoczęcie własnej...

PUP Grodzisk Mazowiecki - Zawody deficytowe i nadwyżkowe

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim przedstawia zestawienie zawodów deficytowych i nadwyżkowych w I półroczu 2016 r.

PUP Grodzisk Mazowiecki - Bezpłatne spotkania informacyjne

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie zaprasza na bezpłatne spotkania informacyjne skierowane do osób planujących założenie własnej działalności...

PUP Piła - Zwrot kosztów wyposażenia stanowiska pracy ze środków PFRON-u

Powiatowy Urząd Pracy w Pile prowadzi nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

PUP Piła - Dotacje na założenie firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Pile prowadzi nabór wniosków o jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej.

PUP Piła - Dotacje na założenie firmy ze środków PFRON-u

Powiatowy Urząd Pracy w Pile prowadzi nabór wniosków o jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

PUP Ząbkowice Śląskie - Bon na zasiedlenie

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich ogłasza nabór wniosków o przyznanie bonów na zasiedlenie dla osób bezrobotnych do 30. roku życia (należących do profilu pomocy I lub II).

PUP Ząbkowice Śląskie - Nabór wniosków o przyznanie środków na działalność gospodarczą

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich uprzejmie informuje o trwającym naborze wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach środków Funduszu Pracy.

PUP Garwolin - Nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodaczej

Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie informuje, że z dniem 12 grudnia 2016 r. ogłasza nabór uzupełniający wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej (bezzwrotna...

PUP Lubaczów - Nabór wniosków o dofinansowanie działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie działalności gospodarczej od 5 grudnia 2016 r.

PUP Jarosław - Nabór do projektu „Rozwój drogą do kariery”

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu informuje o naborze wniosków do projektu "Rozwój drogą do kariery".

PUP Olecko - Spotkanie pracodawców

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku, we współpracy z Fundacją Aktywizacja w Białymstoku zaprasza przedstawicieli pracodawców na spotkanie fokusowe dotyczące zatrudnienia osób młodych na lokalnym rynku...

PUP Opole - Spotkania informacyjne

Osoby bezrobotne, zainteresowane ubieganiem się o dotację w ramach projektu „Twój biznes – Twoja Praca” zapraszamy na spotkanie informacyjne w dniu 7, 14 lub 21 grudnia 2016 r. w siedzibie PUP w...

PUP Opatów - Dotacje na założenie firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Opatowie informuje o naborze wniosków o jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

PUP Krotoszyn - Priorytety Krajowego Funduszu Szkoleniowego w 2017 r.

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej opublikowało priorytety wydatkowania środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego w roku 2017.

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?