GUP Kraków - Nabór wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu

Grodzki Urząd Pracy rozpoczyna nabór wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy na terenie Gminy Miejskiej Kraków (III)”

GUP Kraków - Nabór wniosków o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej

Grodzki Urząd Pracy ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy na terenie Gminy Miejskiej Kraków...

GUP Kraków - Nabór wniosków o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej w ramach środków z Funduszu Pracy

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej w ramach środków z Funduszu Pracy w terminie od 22.02.2017 r. do 3.03.2017 r.

PUP Łask - Nabór wniosków na prace interwencyjne

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku informuje, że od dnia 20.02.2017 r. do 28.02.2017 r. będą wydawane i przyjmowane wnioski na prace interwencyjne.

PUP Chorzów - Zaproszenie na konferencję dla pracodawców

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie zaprasza pracodawców na konferencję organizowaną w dniu 15.03.2017 r. o godz. 10 w Centrum Inicjatyw Społecznych w Chorzowie przy ul. 3 Maja 18.

PUP Zgierz - Nabór wniosków o przyznanie środków z KFS na finasowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu informuje, że w terminie od 20.02.2017 roku do 28.02.2017 roku będą wydawane i przyjmowane wnioski na finansowanie działań na rzecz kształcenia ustawicznego...

PUP Wałbrzych - Nabór wniosków na przyznanie środków z KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu informuje, że z dniem 6.03.2017 r. rozpoczyna nabór wniosków o przyznanie środków KFS na finansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy.

PUP Chorzów - Nabór wniosków na dofinansowanie działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie rozpoczęcia działalności gospodarczej.

PUP Mysłowice - Informacja nt. dostępnych form wsparcia

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach informuje, że aktualnie prowadzi nabory wniosków na różne formy wsparcia.

PUP Malbork - Wykaz ofert na staż

Nabór dotyczy wyłącznie osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Malborku, powyżej 30. roku życia, dla których został ustalony II profil pomocy i które spełniają dodatkowe,...

PUP Nysa - Kolejne wolne miejsca pracy w firmie KLER

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie prowadzi otwarty nabór do renomowanej firmy KLER zajmującej się od ponad 40 lat produkcją ekskluzywnych mebli tapicerowanych.

PUP Nysa - Uzyskaj kwalifikacje zawodowe

GRUPA PASCAL sp. z o.o., oddział w Nysie zaprasza osoby bezrobotne do bezpłatnego uzyskania kwalifikacji

PUP Malbork - Zostań pracownikiem Kancelarii Prawnej

Zapraszamy osoby komunikatywne i lubiące kontakt z ludźmi, które szukają ciekawej pracy w Malborku, do aplikowania na stanowisko doradcy klienta.

PUP Mogilno - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie ogłasza nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawcy.

PUP Wrocław - Staże 2017 - nowa edycja, nowe środki, nowe możliwości

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu serdecznie zaprasza pracodawców oraz osoby niepracujące do skorzystania z programu stażowego.

PUP Wrocław - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu serdecznie zaprasza wszystkich pracodawców zainteresowanych dofinansowaniem kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców do składania wniosków w okresie od ...

PUP Łódź - Refundacja kosztów opieki nad dzieckiem/dziećmi do lat 7

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi informuje, że od 15.02.2017 r. rozpoczyna wydawanie formularzy i przyjmowanie wypełnionych wniosków o dokonanie refundacji kosztów opieki nad dzieckiem/dziećmi do lat 7.

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?