Back

Jesteś polskim studentem lub absolwentem zagranicznej uczelni i potrzebujesz zdobyć doświadczenie?

Artykuł zgodny ze stanem prawnym na dzień: 2016-03-30

Ten program jest dla Ciebie!

Fundacja Inteligentny Start, współpracując z Federacją Polskich Stowarzyszeń Studenckich w Wielkiej Brytanii oraz Stowarzyszeniem PL–Students–NL, przygotowała dla Ciebie program letnich, płatnych praktyk w Polsce - Career Summer Starter. Wybieram Polskę.

Jeśli:

  • jesteś Polakiem i studiujesz w Wielkiej Brytanii, Holandii lub jesteś absolwentem jednej z tamtejszych uczelni,
  • chcesz zdobyć cenne umiejętności i doświadczenie zawodowe w Polsce,
  • chciałbyś również otrzymać stypendium stażowe oraz zwrot kosztów podróży,
  • a przede wszystkim pragniesz spędzić wakacje w Polsce,

wybierz dowolne polskie małe lub średnie przedsiębiorstwo. To zadanie ułatwić może baza partnerów programu, dostępna na stronie Fundacji. Oczywiście nie musisz ograniczać się jedynie do tej listy – możesz wybrać każdą inną polską firmę – nie wahaj się i po prostu skontaktuj się z nią.

Gdy otrzymasz zielone światło od wybranej przez siebie firmy, wypełnij przygotowany formularz zgłoszeniowy, dołączając do niego swoje CV i prześlij go na wskazany adres e-mail.

Pamiętaj! Termin nadsyłania zgłoszeń mija 23 kwietnia!

Wszystkie szczegóły dotyczące programu Career Summer Starter. Wybieram Polskę znajdziesz na stronie internetowej Fundacji Inteligentny Start: www.inteligentny-start.org. Warto również dołączyć do wydarzenia na Facebooku poświęconego programowi Career Summer Starter. Wybieram Polskę: http://tinyurl.com/wybierampolske.

Agnieszka Juźwiuk, Powroty.gov.pl

 

Źródło:
http://www.inteligentny-start.org/